istanbul escort
HABER AKIŞI

Taraftar yalnız bırakmayacak

 Tarih: 09-02-2019 04:00:00

Eskişehirspor’u bu sezon hiçbir deplasman maçında yalnız bırakmayan taraftarlar bugün Karabük deplasmanında da takımın yanında olacak. Eskişehirspor taraftarı için ayrılan bölümün biletlerinin tükendiği, Eskişehir’den ve Karabük civarında bulunan Eskişehirspor taraftarlarının bugün takıma tribün desteği verecekleri öğrenildi. Eskişehirspor taraftarlarının bir bölümü özel araçları ile Karabük’e giderken bir gurup taraftarında kafile halinde deplasmana gidecekleri belirtiliyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı