HABER AKIŞI

Taraftar otobüs bekliyor

 Tarih: 03-02-2018 04:00:00
Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, yarın deplasmanda oynanaca kolan Denizlispor maçı öncesinde Eskişehirli iş adamlarına çağrıda bulunarak otobüs desteğine ihtiyaçları olduğu yönünde çağrıda bulundu.  Diri, “Eskişehirspor’umuzun içinde bulunduğu durumu hepimiz yakında biliyoruz. Biz bu armaya gönül verenler olarak içerde dışarıda karşılık beklemeden takımımızın peşinden koşmaya devam ediyoruz. Ligdeki konumumuzu ve belki de küme düşmeme mücadelesi vereceğimiz Denizli deplasmanına gitmek için yeterli sayıda otobüs bulamadık. Otobüs sıkıntısı yaşamaktayız.
Milyonlar alan oyuncularımızın moralini yüksek tutmak saha da onları motive etmek için askeri ücretle ev geçindirmeye çalışanlar olarak harekete geçtik. Ancak imkanlarımız kısıtlı olduğundan yeterli sayıda otobüs bulamıyoruz. Denizliye 1750 liraya otobüs bulduk. Ancak maddi olarak desteğe ihtiyacımız var. 
 Deplasmana otobüs konusunda yardım eden veya edecek gönüllü büyüklerimizin bizlerle iletişime geçmelerini rica ediyoruz. Bizler şahsımız için bir şey talep etmiyoruz. Eskişehirspor taraftarı deplasman için yardım bekliyor” diye konuştu. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı