istanbul escort
HABER AKIŞI

Taraftar nöbette

 Tarih: 04-09-2018 04:00:00
Eskişehirspor da taraftarların takımlarını yalnız bırakmama adına gece gündüz üzerlerine düşen nöbetlerini fazlasıyla yerine getiriyor.

Siyah kırmızılı ekip son oynanan Karabükspor karşısında tribünlerin coşkusuyla sezonun ilk galibiyetine imza atarken taraftarlar bu alınan galibiyette başrol oynadılar.

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 7’den 70’e herkesin tribünleri doldurması ve 10 bini aşkın taraftarın sahip çıktığı genç oyuncularda onlara ayak uydurunca 90 dakika boyunca sahada koşan, mücadele eden ve formanın hakkını fazlasıyla vermeye çaba harcayan genç oyuncularda muhteşem atmosferde galibiyet serilerine devam etmek için daha çok mücadele vermeye hazırlanıyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı