HABER AKIŞI

Taraftar nöbette

 Tarih: 04-09-2018 04:00:00
Eskişehirspor da taraftarların takımlarını yalnız bırakmama adına gece gündüz üzerlerine düşen nöbetlerini fazlasıyla yerine getiriyor.

Siyah kırmızılı ekip son oynanan Karabükspor karşısında tribünlerin coşkusuyla sezonun ilk galibiyetine imza atarken taraftarlar bu alınan galibiyette başrol oynadılar.

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 7’den 70’e herkesin tribünleri doldurması ve 10 bini aşkın taraftarın sahip çıktığı genç oyuncularda onlara ayak uydurunca 90 dakika boyunca sahada koşan, mücadele eden ve formanın hakkını fazlasıyla vermeye çaba harcayan genç oyuncularda muhteşem atmosferde galibiyet serilerine devam etmek için daha çok mücadele vermeye hazırlanıyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı