HABER AKIŞI

Talih kuşu onlara vurmadı!

 Tarih: 15-09-2020 15:02:35
Yaşanan bu sıkıntılı süreçte tezgahlarından herkese şans dağıtmaya çaba harcayan piyangocular zarar ettiklerini belirterek satışlarını durdular.

Devir işleminin ardından yeni şirket ile masaya oturduklarını ifade eden Seyyar Milli Piyango satıcıları “Bizler yüzde 9 ila 10 arasında komisyon talep ettik. Ancak yeni şirket bizlere yüzde 3 komisyon teklifinde bulundu. Bu komisyon bedeli ile para kazanmak imkânsız. Yer kirasını bile karşılayamayacağız. Bu nedenle hem Milli Piyango hem de Kazı Kazan satışlarını durdurup, tezgâhlarımızı da kapatmak zorunda kaldık. Talebimiz yerine getirileceği güne kadar satış yapmayacağız. Halkımızdan bu konuda özür diliyoruz” diye konuştular.

Şehrin çeşitli yerlerinde bulunan ve zengin olmak isteyenlerin hayali olan Milli Piyango tezgâhları kepenk indirdi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Koronanın şakası yok Koronanın şakası yok Eskişehir’de yaklaşık 500 kişinin yaşadığı 5 bloktan oluşan site, Korona virüs (..
Mihalgazi’de orman yangını Mihalgazi’de orman yangını Mihalgazi ilçesinde çıkan orman yangınıyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkan..
Avrupa'da yaşayan Türkler'e destek Avrupa'da yaşayan Türkler'e destek Eskişehir İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy Avrupa Birliği Türkleri Kültür..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı