HABER AKIŞI

Talha’dan 3 yıllık imza

 Tarih: 26-06-2020 08:42:18
Eskişehirspor’da yönetim futbolcularla görüşmelerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde kaleci Ebrar Yiğit Aydın’dan sonra dün de Talha Erdoğan 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

İç transfer görüşmelerine başlayan ve oyuncularla görüşmelerine devam eden Eskişehirspor da dün sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Talha Erdoğan ile sözleşme yenilendi.

Kulüp Başkan Yardımcısı Fatih Baturaygil, Teknik Asbaşkan Ömer Kurumehmetoğlu ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkan Barış Koyuncu ile Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde görüşen Talha Erdoğan kendisini 3 yıl daha Eskişehirsporlu yapan imzayı attı.

Başkan Yardımcısı Fatih Baturaygil, “Futbolcumuza takımımızla birlikte başarılı ve sağlıklı sezonlar dileriz” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı’nda kurbanlık hayvan satmak isteye..
Avukatlar isyan etti Avukatlar isyan etti Eskişehir Adliyesi önünde bir araya gelen Eskişehir Barosu avukatları getirilmek..
Kooperatifçiliğe tam destek Kooperatifçiliğe tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yıldıztepe Kooperatifi’ni ziyaret eder..
ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES Salgın döneminde bakım ve tadilat işlemlerinden geçirilerek baştan aşağı yenilen..
HABER ARŞİVİ
Yukarı