HABER AKIŞI

Tacirlere ceza yağdı

 Tarih: 09-02-2018 04:00:00
Eskişehir'de, "uyuşturucu ticareti yapmak veya sağlamak" suçundan yargılanan 12 kişiden 7'si, 5 yıl 10 ay ile 23 yıl 5 ay arasında değişen hapis cezalarına çarptırıldı.

Eskişehir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasında, 5'i tutuklu 7 sanık ile avukatları hazır bulundu. Diğer sanıklar ise duruşmaya katılmadı.  Son sözleri sorulan sanıklar, suçlamaları reddetti, beraatlerini istedi.  Tutuklu sanık Ş.K’nin 23 yıl 5 ay hapsine hükmeden mahkeme heyeti, C.G., O.T. ve Y.U. 12 yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırdı.  Heyet, tutuksuz sanıklar A.M.M ve Y.Ö’ye 12 yıl 6'şar ay, İ.Ö.’ye ise 5 yıl 10 ay hapis cezası verilmesini kararlaştırdı.  Tutuklu sanık Z.D'nin tahliyesi ve beraatine hükmeden heyet, tutuksuz 4 sanık hakkında da beraat kararı verdi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı