istanbul escort
HABER AKIŞI

Son gelişmeler masada

 Tarih: 20-10-2018 04:00:00
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Türk Tesisat Mühendisler Derneği ile birlikte düzenledikleri üye ve firmalara yönelik seminerlerini sürdürüyor. Oda toplantısında yapılan seminerde İstanbul Daikin Klima Tüketiciler ve Ürün Müdürü Turgay Yay oda üyeleri ve firma temsilcilerine Isı pompalarındaki son gelişmeleri anlattı. Isı pompalarının Avrupa’da 2007 yılında yenilenebilir enerji sınıfına katıldığını belirten Yay, “Ülkemizde 2010 yılında yeni binalarda yenilenebilir enerji performansı yönergesini oluşturdu. Eskişehir’de proje, tasarım firmaları, binalarda soğutma-ısıtma yapan firma ve müşavirler bu seminerimize katıldılar” dedi. HM
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı