HABER AKIŞI

Son gelişmeler masada

 Tarih: 20-10-2018 04:00:00
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Türk Tesisat Mühendisler Derneği ile birlikte düzenledikleri üye ve firmalara yönelik seminerlerini sürdürüyor. Oda toplantısında yapılan seminerde İstanbul Daikin Klima Tüketiciler ve Ürün Müdürü Turgay Yay oda üyeleri ve firma temsilcilerine Isı pompalarındaki son gelişmeleri anlattı. Isı pompalarının Avrupa’da 2007 yılında yenilenebilir enerji sınıfına katıldığını belirten Yay, “Ülkemizde 2010 yılında yeni binalarda yenilenebilir enerji performansı yönergesini oluşturdu. Eskişehir’de proje, tasarım firmaları, binalarda soğutma-ısıtma yapan firma ve müşavirler bu seminerimize katıldılar” dedi. HM
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı