HABER AKIŞI

Siyasetin çıtası yükselecek

 Tarih: 06-11-2017 04:00:00
2014 yerel seçimlerinde CHP Beylikova Belediye Başkan Adayı olan Yalçın Komşu dün CHP Tepebaşı İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Parti binasında yapılan adaylık açıklamasına çok sayıda CHP’li destek verdi. Komşu yaptığı açıklamada, “26 kasım 2018 tarihinde CHP Tepebaşı 4. Olağan İlçe Kongresi yapılacak. Kısa bir süre önce vermiş olduğum karar doğrultusunda kongrede yapılacak olan ilçe başkanlığı seçiminde CHP Tepebaşı İlçe Başkan adayı olmaya karar verdiğimi huzurlarınızda bilgilerinize sunuyorum. Kongrede ilçe delegelerimizin takdiri ve oyları ile yetki ve sorumluluğu verdikleri takdirde, ilçe başkanlığımda, Eskişehir’de siyaset yapma şekli değişecek. Sadece Tepebaşı’nda değil, Eskişehir’imizde siyasetin çıtası yükselecek. Öyle ki seçimi kazanamamam durumunda dahi, artık Eskişehir CHP’de siyaset yapma biçiminde değişimi başlamıştır” diye konuştu. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı