HABER AKIŞI

Siyasetin çıtası yükselecek

 Tarih: 06-11-2017 04:00:00
2014 yerel seçimlerinde CHP Beylikova Belediye Başkan Adayı olan Yalçın Komşu dün CHP Tepebaşı İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Parti binasında yapılan adaylık açıklamasına çok sayıda CHP’li destek verdi. Komşu yaptığı açıklamada, “26 kasım 2018 tarihinde CHP Tepebaşı 4. Olağan İlçe Kongresi yapılacak. Kısa bir süre önce vermiş olduğum karar doğrultusunda kongrede yapılacak olan ilçe başkanlığı seçiminde CHP Tepebaşı İlçe Başkan adayı olmaya karar verdiğimi huzurlarınızda bilgilerinize sunuyorum. Kongrede ilçe delegelerimizin takdiri ve oyları ile yetki ve sorumluluğu verdikleri takdirde, ilçe başkanlığımda, Eskişehir’de siyaset yapma şekli değişecek. Sadece Tepebaşı’nda değil, Eskişehir’imizde siyasetin çıtası yükselecek. Öyle ki seçimi kazanamamam durumunda dahi, artık Eskişehir CHP’de siyaset yapma biçiminde değişimi başlamıştır” diye konuştu. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması ü..
Eskişehir’in sesi olacağız Eskişehir’in sesi olacağız CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’te yemin töreni sonrasında açıklamalarda..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı