HABER AKIŞI

Sinema keyfi başladı

 Tarih: 23-01-2018 04:00:00

Bilecik Belediyesi, yarıyıl tatiline giren çocukları ücretsiz sinema ve tiyatro ile buluşturdu. 15 günlük tatile giren çocukların keyifle izlediği ilk oyun Büyülü Kanatlar oyunu oldu. Bilecik Belediyesi Çocuk Sinemasındaki Büyülü Kanatlar filmi öncesinde çocuklara Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan dergiler dağıtıldı. Aileler ve çocuklar da oyunları beğenerek izlediklerini belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti. Öte yandan çocukların 15 tatil boyunca her gün 13.00 ve 15.00 saatlerindeki iki ayrı seansta ücretsiz sinema filmleriyle buluşacağı da belirtildi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı