istanbul escort
HABER AKIŞI

Şimşekler izinde

 Tarih: 13-11-2018 04:00:00
2018-2019 Sezonuna genç kadro ile girmek zorunda kalan transfer tahtasının açılamaması nedeniyle sezon başında alınan isimlerin ikinci yarıyı bekleyecek olması nedeniyle sıkıntılı bir süreç yaşanıyor.

Eskişehirspor da Elazığspor maçının ardından Milli maç arası dolayısıyla teknik heyet tarafından futbolculara 2 günlük izin verildi. Siyah kırmızılı futbolcular 13.hafta mücadelesinde 24 Kasım Cumartesi günü evinde oynayacağı Ümraniyespor maçı için Çarşamba günü tesislerde öğleden  sonra bir araya gelerek bu maçın hazırlıklarına başlayacak.

 

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı