HABER AKIŞI

Sıkıntı büyük

 Tarih: 28-07-2020 14:25:39

Eskişehirspor cephesinde sıkıntı büyük görünüyor. Yönetim sözleşmeleri sona eren futbolcularla masaya oturmaya hazırlanırken bazı oyuncuların gitmekteki ısrarı sıkıntıyı bir kat daha arttırıyor.

 

Yeni sezonda TFF 2. Liginde mücadele verecek olan Eskişehirspor da maddi anlamda bir türlü yol alamayan ve gerekli desteği şehirden iş adamlarından göremeyen yönetim önümüz günlerde sıkıntılı bir sürece girecek.

Başkan Mustafa Akgören ve ekibi sorunların aşılması adına çaba harcasa da bir noktada önlerine çıkan tablo nedeniyle oldukça düşünceliler.

Sözleşmeleri sona eren isimlerle tekrar anlaşıp 2. Ligde başarılı olup 1. Lige çıkmanın yolunu arayan yönetim bunun için öncelikli olarak futbolcularla masaya oturup hepsiyle sözleşmeleri yenilemek isteğinde.

Bugüne kadar bazı oyuncularla görüşülmüş özellikle takımın iskeletini oluşturan isimlerin yeni sözleşmeye yanaşmaması nedeniyle son haftalarda maç kadrosuna alınmamışlardı. Yaşanan bu durum sonrasında futbolcular da istenmedikleri yerde durmak istemediklerini belirtmişler ve sezon biter bitmez soluğu memleketlerinde almışlardı.

Şimdilik bekleyen ve özellikle TFF’ye başvuruda bulunan isimlerden İbrahim Halil Öner ile Bedirhan Altunbaş’ın alacaklarını ödeyip boşa çıkmamaları için çaba harcanacak. Başkan Mustafa Akgören bu iki oyuncuyla bayram sonunda masaya oturup sorunu çözmek istiyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
EĞİTİMDE DEV İMZA EĞİTİMDE DEV İMZA Eskişehir Valiliği ile Hayırsever Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında eğitim..
KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI Ateş, duman ve kavurucu sıcağın altında gün boyu ter döken meşe kömürü işçileri,..
SUYUMUZ TEHLİKEDE SUYUMUZ TEHLİKEDE Porsuk havzasındaki içme, kullanma ve tarımsal sulama suyu sıkıntısını değerlend..
Son tatbikatla görev tamam Son tatbikatla görev tamam Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi stajyerlerin eğitimlerini tamamladı. Eğitimlerin..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı