istanbul escort
HABER AKIŞI

Şikayet değil teşekkür var

 Tarih: 02-01-2019 04:00:00

İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge ve kamu hastaneleri yöneticileri yılbaşı gecesi görevi başındaydı. Yetkilileri karşılarında gören vatandaşlar şikayet  değil teşekkür etti. Müdür Bilge yılbaşı akşamı kent merkezindeki sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek aksaklık yaşanmaması için alınan tedbirleri yerinde inceledi. Bilge, yılbaşı gecesi kent merkezindeki Eskişehir Şehir Hastanesi çocuk ve yetişkin acil, Psikiyatri ile çocuk servisi, Yunus Emre Devlet Hastanesi acil, Eskişehir 112 İl Ambulans Servisi Başhekimliği Komuta Kontrol Merkezi ile Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi nöbet hizmetleri, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetişkin aciline yaptığı sürpriz gece ziyareti ile yeni yıl için alınan sağlık tedbirlerini yerinde görerek incelemelerde bulundu. Ziyarette  nöbetteki sağlık personellerinin yeni yıllarını kutlayan Bilge, acil servislerde karşılaştığı hasta ve yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar diledi. Müdür Bilge’nin yılbaşı gecesi yaptığı hastane ziyaretlerinde Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr.Yaşar Bildirici, Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekim yardımcısı Dt. Kadir Gördeli ,112 İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Veli Görkem Pala hazır bulundu. Vatandaşlar verilen sağlık hizmetinden dolayı yetkililere teşekkür etti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı