istanbul escort
HABER AKIŞI

Şiddete karşı hukuk

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00

Eskişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Eskişehir Barosu Kadın Hakları Komisyonu paydaşlığında her ay farklı bir konunun yer verileceği Hukuk Söyleşileri başladı. Eskişehir Kent Konseyi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen söyleşiye Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu, Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Betül Duman ve vatandaşlar katıldı. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında “Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi” konusu ile Avukat Pınar Arpacı sunumuyla başlayan söyleşide şiddeti doğuran nedenler ve çözüm önerileri konuşuldu. (Özdemir Uçak)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı