HABER AKIŞI

Şehitler için

 Tarih: 08-01-2018 04:00:00
Sarıkamış Harekatı'nın 103. yıl dönümünde Eskişehirli gençler yürüyüş yapıp, şehitliği ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığının her yıl düzenlediği "Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü" programı Eskişehir'de de yapıldı. Programın başlangıç yeri olan İstasyon önünde toplanan yaklaşık 4 bin kişi, şiir ve marşlar eşliğinde Mustafa Kemal Atatürk Caddesi'nden şehitliğe yürüdü. Eskişehir Valiliğinin himayesinde gerçekleşen yürüyüş, yaklaşık 4 bin kişinin katılımıyla şu ana kadar Eskişehir'de yapılan en kalabalık Sarıkamış yürüyüşü oldu.  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın akabinde Vali Yardımcısı Akın Ağca günün anlam ve önemine belirten konuşma gerçekleştirdi. Programda İl Müftü Yardımcısı Dilaver Şahin  Şehitlerimiz için Kur’an’ı Kerim okudu ve dua edildi. Program tüm protokolün şehit kabirlerine çiçek takdimi ve katılımcılara ikram ile son buldu.

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı