istanbul escort
HABER AKIŞI

Şehit anneleri başımızın tacı

 Tarih: 11-03-2019 04:00:00

Vali Yardımcısı ve Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz’ın başkanlığında organize edilen Kadınlar günü programı Habip Edip Törehan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlendi. Ev sahipliğini Vali Yardımcısı ve Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz’ın yaptığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programına bir de “Sağlıklı Yaş Alıyoruz” gösterisi yapıldı. Daha sonra Ali Güven Otelcilik Turizm Meslek Lisesine geçen Yılmaz şehit aileleri ve yakınları, Safiye Gönül Bayar Huzurevi sakinleri, ilçemizdeki kamu kurumlarında çalışan kadın personellerle yemekte bir araya geldi. Demokrasi ve özgürlük mücadelesinde üstün çaba ve gayret sarf eden kadınların tarih boyunca istiklal mücadelelerinde daima ön safta yer aldıklarını vurgulayan Yılmaz şehit anneleri, şehit eşleri ve onların yakınlarına her zaman destek olduklarını ve olacaklarını söyleyerek onlarla beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı