istanbul escort
HABER AKIŞI

Şehit anneleri başımızın tacı

 Tarih: 11-03-2019 04:00:00

Vali Yardımcısı ve Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz’ın başkanlığında organize edilen Kadınlar günü programı Habip Edip Törehan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlendi. Ev sahipliğini Vali Yardımcısı ve Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz’ın yaptığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programına bir de “Sağlıklı Yaş Alıyoruz” gösterisi yapıldı. Daha sonra Ali Güven Otelcilik Turizm Meslek Lisesine geçen Yılmaz şehit aileleri ve yakınları, Safiye Gönül Bayar Huzurevi sakinleri, ilçemizdeki kamu kurumlarında çalışan kadın personellerle yemekte bir araya geldi. Demokrasi ve özgürlük mücadelesinde üstün çaba ve gayret sarf eden kadınların tarih boyunca istiklal mücadelelerinde daima ön safta yer aldıklarını vurgulayan Yılmaz şehit anneleri, şehit eşleri ve onların yakınlarına her zaman destek olduklarını ve olacaklarını söyleyerek onlarla beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı