istanbul escort
HABER AKIŞI

Şef olacağım

 Tarih: 05-02-2019 04:00:00
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı basın lasmanını yaptı. Burada konuşan Sakallı, “Benim Eskişehir’e vaadim, bir orkestra şefi olmak. Şehrin her değerini bir enstrüman olarak düşünürsek, onların kendi başlarına, her birinin güzel bir şeyler çalmalarıyla bir ahenk yakalanmaz. Her biri diğerini destekler, bir şarkıyı seslendirirse ortaya ekstra bir değer çıkar” dedi.

Sakallı bir otelde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, “Sözünü ettiğim anlayışı içselleştirmiş ve bir adım ileri götürmeye niyetli olarak Eskişehir’e talip oldum. Eskişehir’e ve Eskişehirlilere güvenerek.Benim yeni nesil belediyecilik gibi iddialı bir anlayışla sahneye çıkmaya cesaret etmemin arkasında da, Eskişehir’in tarih boyunca sergilediği başarı yatıyor. İddialı olabiliriz, çünkü Eskişehir’iz. Daha önce defalarca başardık, yine başarabilir, dünyaya örnek olabiliriz.Eskişehir, demiryollarının kavşağında olması sebebiyle erken sanayileşen bir şehir. Demiryollarının önemini kaybetmeye başladığı dönemde, bir üniversite talep etmiş olan bir şehir. Genç Cumhuriyetin İzmir’e bile üniversite kurmakta tereddüt ettiği bir dönemde, bu şehir üniversite talep etmiş. Sonrasını biliyorsunuz, üniversite Eskişehir’i değiştirdi, güçlendirdi. Türkiye’nin bütün şehirleri üniversite talep etmeye başladılar.Sonra bu şehir bağrından Eskişehirspor’u çıkarttı. Benim Eskişehir’e vaadim, bir orkestra şefi olmak. Şehrin her değerini bir enstrüman olarak düşünürsek, onların kendi başlarına, her birinin güzel bir şeyler çalmalarıyla bir ahenk yakalanmaz. Her biri diğerini destekler, bir şarkıyı seslendirirse ortaya ekstra bir değer çıkar” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı