HABER AKIŞI

Seçime her zaman hazırız

 Tarih: 05-10-2018 04:00:00
AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatörü Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

İl Başkanı Zihni Çalışkan ve ilçe başkanlarıyla yerel seçimler öncesi istişarelerde bulunan Açıkgöz, şehirde esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdi. Açıkgöz, AK Parti teşkilatlarının bir seçim bitiminde diğer seçim için çalışmalara başladığını belirterek, seçim için teşkilat olarak her daim hazır olduklarını ve sahada ekiplerin çalıştığını ifade etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı