istanbul escort
HABER AKIŞI

Seçim yatırımı çileye dönüştü

 Tarih: 18-09-2018 04:00:00

Tramvay çalışmaları gerekçesiyle zamansız kapatılan yolların artık halkı çileden çıkardığını ifade eden BBP Odunpazarı İlçe Başkanı Şaban Bozbal, “Seçim yatırımı çileye döndü” dedi. Bozbal, “Tramvay çalışması var gerekçesiyle Otogar  ve Sivrihisar caddesinden sonra Muttalip Caddesini de trafiğe kapatan Büyükşehir Belediyesinin, okulların açıldığı,trafiğin oldukça yoğun olduğu bir dönemde seçime çok az kala tramvay yolu çalışmaları başlatmasını anlayamıyoruz.      Vatandaş ikinci plana atılıyor. Dört yıldır tramvay çalışması da dahil unutulan hizmetler şimdi mi akıllarına geldi, seçim yatırımı için vatandaşa adeta çile çektiriliyor” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı