HABER AKIŞI

Seçim yatırımı çileye dönüştü

 Tarih: 18-09-2018 04:00:00

Tramvay çalışmaları gerekçesiyle zamansız kapatılan yolların artık halkı çileden çıkardığını ifade eden BBP Odunpazarı İlçe Başkanı Şaban Bozbal, “Seçim yatırımı çileye döndü” dedi. Bozbal, “Tramvay çalışması var gerekçesiyle Otogar  ve Sivrihisar caddesinden sonra Muttalip Caddesini de trafiğe kapatan Büyükşehir Belediyesinin, okulların açıldığı,trafiğin oldukça yoğun olduğu bir dönemde seçime çok az kala tramvay yolu çalışmaları başlatmasını anlayamıyoruz.      Vatandaş ikinci plana atılıyor. Dört yıldır tramvay çalışması da dahil unutulan hizmetler şimdi mi akıllarına geldi, seçim yatırımı için vatandaşa adeta çile çektiriliyor” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı