istanbul escort
HABER AKIŞI

ŞANTAJLA İŞ YAPILMAZ

 Tarih: 23-06-2018 04:00:00
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Es Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. Avcı vatandaşın şantajla oy vermeye zorlanamayacağını söyledi.

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Avcı, dernek binasında Ağrılı vatandaşlar ve muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin sorunlarına getirecekleri çözümlerden bahsetti. Gerçekleşen buluşmada ESAĞDER Başkanı Mehmet Şerif Karaca, ziyaretinden dolayı heyete teşekkür etti. Başkan Karaca, seçimlerin ülke adına hayırlı olması temennisinde bulunurken "Eskişehir'de 8 Ağrılı muhtarımız var. Eskişehir ülkemizin en çok Ağrılı muhtarına sahip ilidir. Bu şehir beni doyurdu. Her ne kadar memleketim Ağrı olsa da bir iş adamı olarak Eskişehir'de ticaret yapıyorum. Eskişehir'imize, Bakanımıza ve Ak Partimize desteğimiz tamdır. Burada katılım gösteren bütün hemşehrilerime, millet vekillerine, il ve ilçe teşkilat başkanlarına ve sayın Nabi Avcı'ya teşekkürlerimi sunarım" şeklinde konuştu.

ŞİKAYETLER ARTIYOR

Ziyaret ettikleri bölgelerde biri teşekkür diğeri şikayet olmak üzere iki söylemle karşılaştıklarını dile getiren Nabi Avcı, teşekküre mevzu olan işlerin hep merkezi hükümet üzerinden yapılan işler olduğunu, şikayetlerin ise yerel belediyeler tarafından yapılması gerekip yapılmayan işler olduğunu dile getirdi. Avcı, "Vatandaş diyor ki 'bizim köyün yolu şu kadar zamandır yapılmadı.' Tamam ama orası kara yollarının sorumluluğunda değil orası büyük şehir belediyesinin yapması gereken yollar fakat yapmamış. Öyle mahalleler var ki haftada üç saat su geliyor veya gelmiyor. Üstelik son zamanlarda halk düşüncelerini açıkça ifade edebiliyor” dedi.

PAZARLIK AYIP BİR ŞEY

Avcı daha sonra şöyle devam etti, “Bize gelip şu söylemlerde bulundular 'Bize geldiler suyunuzun akmasını istiyorsanız şu partiye oy vereceksiniz, eğer Ak Parti'ye oy verirseniz suyunuzun akmasını beklemeyin' başka bir muhtarımızın kurduğu cümle 'Yol yapımı için keşfe geldiler ne zaman biter diye sorduğumuzda sandığa bakacağız dedi' diyor. Sadece köyler değil Odunpazarı'nda, Tepebaşı'nda pek çok mahallemizde açık açık tehdit ve pazarlık yapılıyor. Vatandaşı bu hale düşürmek, şantajla pazarlıkla iş yapmak ne kadar ayıp ne kadar gayri ahlaki bir durum. Biz de senelerdir idaredeyiz bir günden bir güne aklımızın kenarından bile geçmedi biz oraha hizmet edeceğiz ama bakalım hangi partiye oy veriyormuş diye geçmez de ve geçmemeli de. 24 Haziran'da kapıyı açacak Mart 2019'da da bu işe çözüm bulmamız lazım.” 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı