HABER AKIŞI

Sanal kampus turu

 Tarih: 24-05-2018 04:00:00
Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin hazırladıkları uygulama ile kampüs sanal olarak gezilebiliyor.

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi (İBF) öğrencileri, Öğretim Görevlisi Nuray Köroğlu’nun yürütücülüğünü üstlendiği “Seminer II” dersi kapsamında hazırladıkları ve kampüs tanıtımı olarak ilk kez sanal gerçeklik uygulamasının yapıldığı “Sanal Gerçeklik ile Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Turu” projesinin tanıtımını gerçekleştirdi. Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’ın katılımıyla Anadolu Üniversitesi Havacılık Parkı’nda gerçekleştirilen tanıtımda, proje ekibindeki öğrencilerin yanı sıra uygulamanın hazırlık sürecine destek veren öğretim elemanları da yer aldı.  Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan, gerçekleştirilen sunumla ilgili, “Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi öğrencilerimizin ders kapsamında hazırlamış oldukları bu proje, son yılların en popüler konularından biri olan ‘Sanal Gerçeklik’ üzerine. Öğrencilerimizin teknolojiyi takip ederek bu alanda çalışmalar yürütmeleri gerçekten beni çok mutlu etti. Hepsini başarılarından dolayı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı