HABER AKIŞI

Sahipsiz kalmasınlar

 Tarih: 25-05-2018 12:09:43

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, 9-11 Mayıs tarihleri arasında Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin Bursa’da düzenlediği “Kent Ekosistemi ve Sokak Hayvanları” konulu sempozyuma katıldı. Üç gün süren sempozyumda ülkemizdeki sokak hayvanları sorunları ve çözümleri masaya yatırıldı. Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Yusuf Selek de “Yerel Yönetimlerin Sokak Hayvanlarına İlişkin Sorumlulukları” başlıklı oturumda katılımcılara tecrübelerini aktardı. Öte yandan sempozyumda Veteriner Hekim Cem Hamit Köse de “Sen de Bir Pati Sev” projesi ile Tepebaşı Belediyesi’nin sokak hayvanları konusunda yürüttüğü çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirdi. Etkinlikte Tepebaşı Belediyesi tarafından hazırlanan tanıtıcı broşür, kitap ve çeşitli materyaller de açılan stant ile katılımcılara sunuldu. 24 belediyeden ilgili yetkililerin katıldığı “Kent Ekosistemi ve Sokak Hayvanları” sempozyumu, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Müdürü Murat Ar tarafından katılımcılara teşekkür belgesi takdim edilmesi ile sona erdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı