HABER AKIŞI

şahbaz & Ilgaz ikilisi düşünüyor

 Tarih: 23-05-2018 04:00:00
Yeni sezon için Eskişehirspor cephesinde tam bir belirsizlik hakim. Siyah kırmızılı cephede Başkan Halil Ünal’ın aday olmayacağını yinelemesiyle birlikte gözler Başkan Vekilleri Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz’a çevrilmiş durumda. Bu ikilinin en büyük destekçileri Ünal ve yönetiminin yanında yer alan Eskişehir’in sevilen iş adamlarından Gürdal Abacı’nın da bu ikilinin listesinde yer alacağı öğrenildi. Siyah kırmızılı renkleri tekrar canlandırmak için harekete geçen ve yaklaşık 10 gündün Ankara, İstanbul’u mesken Tutan Şahbaz ve Ilgaz ikilisi çıkış arıyor. Eskişehirspor’u yarı yolda bırakmaya niyetli olmayan bu isimler oluşturacakları güçlü yönetimle takımı düzlüğe çıkarabilmek için canla başla mücadeleye hazırlar. Önümüz sezonun bilançondan transferlerine kadar her türlü katkıyı sunmaya hazırlanan Erdal Şahbaz’ın kaynak arayışlarına kadar her türlü çözüm yolunu bulduğu ileri sürüldü. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı