HABER AKIŞI

Sahada yoğun çalışma

 Tarih: 06-01-2018 04:00:00
ETO Başkan Adayı Ayhan Sezer ekip arkadaşları ile birlikte gazeteniz ŞEHİR’e bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktekin ve Genel Koordinatör İlker Gökce ile görüşen Ayhan Sezer yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Sezer göreve seçildiği takdirde esnaf ve tüccarın hayatını kolaylaştıracak önemli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, “Sahada yaptığımız çalışmalarda ortaya çıkan sorunların çözümü konusunda önemli bilgi alışverişlerimiz oluyor.  Tek hedefimiz Eskişehir’in esnaf ve tüccarının sorunlarını çözerek gereken adımların atılmasını ve üye memnuniyetinin arttırılmasını hedefliyoruz” diye konuştu. Oda da birlikte yönetim anlayışını hakim kılmak istediklerinin de altını çizen Sezer, “Son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz. Çalışmalarımıza başladığımız günden bu yana giderek yükselen bir ivme ile projelerimize ilgi her geçen gün artıyor” dedi. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktekin’de Sezer’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti. 

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı