HABER AKIŞI

Sağlıkta yakın takip

 Tarih: 05-06-2018 11:44:34
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge Yunus Emre Devlet Hastanesinde Yatan hastaları ve Kore gazimizi ziyaret edip ilgilendi.

 Hastanede karşılaştığı hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletip şifa diledi. Hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında fikirlerini sorarak isteklerini de dinledi. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, hasta ziyaretleri akabinde Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi inşaat sahasına geçerek detaylı inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. Bütün İnşaat sahasını gezerek idarecilerinden bilgiler aldı. Müdür Bilgenin hasta ziyaretleri ve hastane inşaatı inceleme ve değerlendirmesinde Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle, Sağlık Müdürlüğü İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Erdinç Özkurt ile Hastane Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Kurtça Emin Kaya eşlik etti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
AYNI GEMİNİN  YOLCULARIYIZ AYNI GEMİNİN YOLCULARIYIZ Büyükelçilere verilen yemekte konuşan Vali Özdemir Çakacak, “Biz kendimizi Afrik..
Kireç Mahallesi’nde su sevinci Kireç Mahallesi’nde su sevinci Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sı..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı