istanbul escort
HABER AKIŞI

Sağlıkta yakın takip

 Tarih: 05-06-2018 11:44:34
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge Yunus Emre Devlet Hastanesinde Yatan hastaları ve Kore gazimizi ziyaret edip ilgilendi.

 Hastanede karşılaştığı hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletip şifa diledi. Hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında fikirlerini sorarak isteklerini de dinledi. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, hasta ziyaretleri akabinde Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi inşaat sahasına geçerek detaylı inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. Bütün İnşaat sahasını gezerek idarecilerinden bilgiler aldı. Müdür Bilgenin hasta ziyaretleri ve hastane inşaatı inceleme ve değerlendirmesinde Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle, Sağlık Müdürlüğü İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Erdinç Özkurt ile Hastane Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Kurtça Emin Kaya eşlik etti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı