HABER AKIŞI

Sağlıklı Adımlar Eskişehir’de

 Tarih: 27-04-2018 04:00:00
İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen ve Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan’ın da katıldığı toplantıda sağlıklı bir nesil için yapılan iş birliğine dikkat çekildi.

Pazar günü yapılacak olan bir alışveriş merkezindeki etkinliğe tüm Eskişehirliler davet edildi. Nestlé Türkiye ile Millî Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle yürütülen, ilkokul 3. sınıf öğrencilerinin dengeli ve yeterli beslenme ile fiziksel aktivite konusunda bilinçlendirilmesinin amaçlandığı “Sağlıklı Adımlar” projesinin 9 ili kapsayan Türkiye turu Eskişehir ile devam ediyor. Nestlé Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Zeynep Sungu ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Hilal Mocan’ın katılımıyla Eskişehir’de düzenlenen toplantıda doğru beslenme alışkanlıkları ve fiziksel aktivitenin sağlıklı gelecek nesiller yetiştirmede önemine değinildi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı