HABER AKIŞI

Sağlıkçılara ziyaret

 Tarih: 01-01-2017 17:12:12

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, eğitim ve öğretime ara verilmesi nedeniyle ilçe ziyareti gerçekleştirerek sağlık çalışanlarının sorunlarını dinledi. 
Eskişehir bölgesinde yaşanan olumsuz hava koşulları ve okullarda eğitim ve öğretime ara verilmesi nedeniyle, Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı, Günyüzü’nde bulunan sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. İlçede görülen yoğun kar yağışı içerisinde sağlık hizmeti vermeye uğraş gösteren sağlık çalışanlarını ile görüşen Başkan Köksal, sağlık çalışanlarının sorunlarını dinleyerek çözüm önerisinde bulundu.  

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı