HABER AKIŞI

Sağlıkçılara pozitif güç

 Tarih: 05-05-2020 04:00:00

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgını sonrası çalışanlarını ve müşterilerini korumak amacıyla sağlık önlemlerini en üst seviyeye çıkaran Osmangazi EDAŞ, faaliyette bulunduğu illerdeki hastanelere tıbbi maske, koruyucu giysi ve solunum cihazı gönderiyor.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrası, gerekli tüm önlemleri alarak hizmet verdiği illerdeki elektrik ihtiyacının karşılanması amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Çalışanlarını ve müşterilerini korumak için aldığı önlemlerle faaliyetlerine devam eden OEDAŞ, salgınla mücadeleye de destek olmak amacıyla bulunduğu illerdeki hastane ve sağlık çalışanlarına 25 bin maske, 3 bin 500’ün üzerinde koruyucu giysi ve 51 solunum cihazı bağışladı.Konuyla ilgili açıklama yapan Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, “Birlik ve beraberlik içerisinde, sağlık çalışanlarının öncülüğünde süren koronavirüs ile mücadelede, elektrik dağıtım hizmetini kesintisiz verebilmek için tüm önlemleri alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgede oluşan ihtiyaçlar için sorumlu bir şirket olma bilinciyle üzerimize düşeni yapmayı görev addederek kahraman sağlıkçılarımıza destek, hastalarımıza şifa olmak amacıyla bulunduğumuz illerdeki hastanelere solunum cihazı ve koruyucu ekipman sağlıyoruz” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Yağmur durduramadı Yağmur durduramadı Sokağa çıkma kısıtlamasının 0-14 yaş gurubu için kalkmasıyla birlikte dışarı çık..
TOPLANTILAR İNTERNETTEN TOPLANTILAR İNTERNETTEN Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte üst düzey toplantıları da internet ortamına ta..
Yağmur sevinç yarattı Yağmur sevinç yarattı Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden olan Eskişehir'de uzun süredir yağmura h..
Gün Sazak unutulmadı Gün Sazak unutulmadı Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, 1980'de evinin önünde çapraz ateşe tutula..
HABER ARŞİVİ
Yukarı