istanbul escort
HABER AKIŞI

Sağlık turizmine adayız

 Tarih: 19-02-2019 04:00:00

Sağlık Sektöründe yeni bir atılım olan, Devletin hizmet ihracatı olarak gördüğü ve teşviklerle desteklediği “Sağlık Turizmi” alanında farklı sağlık kurumalarının farklı proje ve çalışmaları gün geçtikçe gelişerek devam ediyor. Eskişehir’de de bu konuda çalışma ve projeler yürüten Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nin 15 İngiliz Hekimi şehrimizde ağırlamasının ardından, Hastane şimdi de kendine pazar olarak gördüğü ülkelerde boy göstererek Eskişehir ve Hastaneyi tanıtıyor. Dubai’de gerçekleşen, Arap dünyasının dev organizasyonu Arabhealth Fuarı’nda ziyaretçi olarak yer alan hastane işletme direktörü Ezgi Oktaş, Hastane’nin sağlık Turizmi faaliyetlerini geliştirmek adına farklı toplantı ve görüşmeler gerçekleştirdi. Arap Dünyasındaki tanıtımın tamamlanmasının hemen ardından Hollanda’nın Arnhem, Utrech, Rotterdam ve Amsterdam şehirlerindeki farklı fuar ve organizasyonlarında yer alan hastane, hem Avrupa’nın Sağlık alanındaki yeniliklerini gözden geçirdi hem de sağladığı kontaklarla Sağlık Turizmi konusunda, yurt dışından gelebilecek hastaların tedavileri konusunda görüşmeler gerçekleştirdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı