istanbul escort
HABER AKIŞI

Sağlık Sen’de devir teslim

 Tarih: 16-11-2018 13:05:11

Memur Sen’e bağlı Sağlık Sen İl Başkanlığı’nda Kadın Komisyonları İl Başkanlığı için devir teslim töreni yapıldı. Devir Teslim Töreni’nde konuşan Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, “Ülkemizin en aktif Kadınlar Komisyonunu sahibiz. Birçok farkındalık projeleri birçok hayatın birçok farklı kesimlerine Kadınlar komisyonumuz kucak açtı. Sevgi Evlerinde çocuklarımıza bisiklet kampanyası, tiyatro sinema gösterisi, oyuncak eğitici araç-gereç kampanyası, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza kıyafet yardımı ve birçok sosyal sorumluluk projelerine imza attık. Bugüne kadar beraber yol yürüdüğüm Sayın Kamer Demircan’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve bundan sonra ki hayatında başarılar dilerim” dedi. Konuşmaların ardından Kamer Demircan görevi Sultan Torun’a devretti.

  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı