istanbul escort
HABER AKIŞI

Sağlık Sen’de devir teslim

 Tarih: 16-11-2018 13:05:11

Memur Sen’e bağlı Sağlık Sen İl Başkanlığı’nda Kadın Komisyonları İl Başkanlığı için devir teslim töreni yapıldı. Devir Teslim Töreni’nde konuşan Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, “Ülkemizin en aktif Kadınlar Komisyonunu sahibiz. Birçok farkındalık projeleri birçok hayatın birçok farklı kesimlerine Kadınlar komisyonumuz kucak açtı. Sevgi Evlerinde çocuklarımıza bisiklet kampanyası, tiyatro sinema gösterisi, oyuncak eğitici araç-gereç kampanyası, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza kıyafet yardımı ve birçok sosyal sorumluluk projelerine imza attık. Bugüne kadar beraber yol yürüdüğüm Sayın Kamer Demircan’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve bundan sonra ki hayatında başarılar dilerim” dedi. Konuşmaların ardından Kamer Demircan görevi Sultan Torun’a devretti.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı