istanbul escort
HABER AKIŞI

Sağlık için pedalla

 Tarih: 24-11-2018 11:28:28
Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ)’de düzenlenen Pedal Çeviriyoruz etkinliğinde öğrenciler sağlıklı yaşam için bisiklet sürdü.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü önünde toplanan yaklaşık 100 kadar bisikletli Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi, soğuk havaya rağmen kampüs içerisinde 6 kilometrelik parkurda pedal çevirdi. Düzenlenen etkinliğe ESTÜ Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlker Yılmaz, öğretim elemanları da katılım gösterdi. Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Veli Onur Çelik de etkinliğin amacından bahsederek, “Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencilerinin ‘sporda etkinlik yönetimi’ dersi kapsamında başından sonuna kadar planlamış oldukları etkinlik. Tamamen kendilerinin belirlemiş oldukları bir konsept. Bu etkinliğin iki temel amacı var. İlki özellikle bisiklet kullanmanın şehrimiz özelinde yaygınlaştırılması ve bununla ilgili farkındalığın oluşturulabilmesi. İkincisi de hareketli bir yaşam, sağlıklı bir yaşam ve bunun özelinde bisiklet kullanmayı özendirici yine bir farkındalık güdülüyor. Bu bir başlangıç olacaktır. Bundan sonraki süreçte bizim öncülüğümüzde bisiklet festivali gibi daha büyük projeleri Eskişehir halkıyla paylaşmak en büyük amacımız” dedi.

  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı