istanbul escort
HABER AKIŞI

Sağlık için pedalla

 Tarih: 24-11-2018 11:28:28
Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ)’de düzenlenen Pedal Çeviriyoruz etkinliğinde öğrenciler sağlıklı yaşam için bisiklet sürdü.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü önünde toplanan yaklaşık 100 kadar bisikletli Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi, soğuk havaya rağmen kampüs içerisinde 6 kilometrelik parkurda pedal çevirdi. Düzenlenen etkinliğe ESTÜ Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlker Yılmaz, öğretim elemanları da katılım gösterdi. Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Veli Onur Çelik de etkinliğin amacından bahsederek, “Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencilerinin ‘sporda etkinlik yönetimi’ dersi kapsamında başından sonuna kadar planlamış oldukları etkinlik. Tamamen kendilerinin belirlemiş oldukları bir konsept. Bu etkinliğin iki temel amacı var. İlki özellikle bisiklet kullanmanın şehrimiz özelinde yaygınlaştırılması ve bununla ilgili farkındalığın oluşturulabilmesi. İkincisi de hareketli bir yaşam, sağlıklı bir yaşam ve bunun özelinde bisiklet kullanmayı özendirici yine bir farkındalık güdülüyor. Bu bir başlangıç olacaktır. Bundan sonraki süreçte bizim öncülüğümüzde bisiklet festivali gibi daha büyük projeleri Eskişehir halkıyla paylaşmak en büyük amacımız” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
YALOVA’DA  YAKALANDI YALOVA’DA YAKALANDI Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşinin Eskişehi..
MUHTEŞEM KUTLAMA MUHTEŞEM KUTLAMA 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Anı..
BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düze..
İşte katılımcı belediyecilik İşte katılımcı belediyecilik Katılımcı yönetim anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, paydaşlarını art..
HABER ARŞİVİ
Yukarı