HABER AKIŞI

RÜŞVET BASKINI

 Tarih: 14-02-2020 13:32:09
  HABER VİDEOSU
Eskişehir polisi aralarından kamu görevlilerinin de olduğu rüşvet operasyonunda 1'i kadın 10 kişiyi gözaltına aldı. Şahıslar sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

POLİS TAKİPTEYDİ

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, kent merkezinde masaj salonlarına yönelik daha önceki tarihlerde düzenlenen fuhuş operasyonları ve denetimlerinde idari yaptırım ve para cezalarının iptali konusunda kamu görevlilerine rüşvet veren, aracılık yapan ve rüşvet alan kişilerin yakalanması için yürütülen çalışmalar kapsamında tespit edilen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi.

BELGE ELE GEÇİRİLDİ

Yapılan açıklamaya göre operasyon kapsamında aralarında rüşvet aldığı yönünde tespitler yapılan kamu görevlilerinin de bulunduğu 1'i kadın 10 kişi yakalandı. Zanlıların evlerinde ve iş yerlerinde yapılan aramada, rüşvet olaylarına ilişkin dijital ve basılı belge ele geçirildi. Şüpheli 10 kişi emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adli mercilere sevk edildi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEK PARTİSİ ÖRGÜTLENİYOR GELECEK PARTİSİ ÖRGÜTLENİYOR Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi, Eskişe..
Çağdaş Oto Pazarı Çağdaş Oto Pazarı Odunpazarı Belediyesi ve Odunpazarı İnşaat Sağlık Turizm Tanıtım Hizmetleri Sana..
  SİYASET HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı