HABER AKIŞI

Projeler buradan geçiyor

 Tarih: 18-08-2018 04:00:00

İller Bankası Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, Bölge Müdürü Murat Karaçam’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kuruma gelişi esnasında Bölge Müdürü Karaçam ve Şube Müdürleri tarafından karşılanan Vali Çakacak, daha sonra kurum içinde kısa bir gezinti yaparak personelle tanıştı. Bölge Müdürlüğü’ne 4 ilin bağlı olduğunu belirten Müdür Karaçam, Eskişehir, Bilecik, Afyon ve Kütahya illeri içinde kalan belediye ve İl Özel İdarelerine ait; kamu kullanımı niteliği taşıyan her türlü kentsel alt ve üst yapı tesisleri ile ilgili etüt, plan ve proje hazırladıklarını bildirdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
AYNI GEMİNİN  YOLCULARIYIZ AYNI GEMİNİN YOLCULARIYIZ Büyükelçilere verilen yemekte konuşan Vali Özdemir Çakacak, “Biz kendimizi Afrik..
Kireç Mahallesi’nde su sevinci Kireç Mahallesi’nde su sevinci Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sı..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı