HABER AKIŞI

Porsuk Köprüleri görücüde

 Tarih: 17-05-2018 04:00:00

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi (İBF) Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan “Porsuk Çayı Köprüleri” fotoğraf sergisi İBF Sergi Salonu’nda açıldı. Prof. Dr. Levend Kılıç tarafından yürütülen "Optik Bakış" dersi kapsamında İBF öğrencileri Arjin Civan Şahin, Bünyamin Kutluca, Nevruz Doğan, Onur Berkay Suiçmez, Sena Aşıcı, Taşkın Demir, Tuğçe Erman ve Yusuf Zeynel ‘in hazırladığı serginin açılışına çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katıldı. Bütün bir dönem süren çalışmalarının karşılığını almaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren İBF Sinema Televizyon Bölümü öğrencisi Arjin Civan Şahin görüşlerini şöyle belirtti:  “Sergi, bütün dönem boyunca üzerinde çalıştığımız fotoğraflardan oluşuyor. Belli bir tema belirleyip buna farklı öğrencilerin farklı bakış açıları ile çektiği fotoğraflar sergimizde yer alıyor. Bu etkinlik, benim ve arkadaşlarım için iyi bir deneyim oldu. Sergilenmesi ve toplumun beğenisine sunulması kendi açımdan çok önemliydi.” 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı