HABER AKIŞI

Parklara düzenleme istiyorlar

 Tarih: 20-05-2018 04:00:00
Emek Mahallesi'ndeki gençler, Odunpazarı Belediyesi'nden bazı parklarda yeniden düzenleme yapmasını istiyorlar.

YENİ DÜZENLEME YAPILSIN

Emek Mahallesi’ndeki gençler, mahalledeki birkaç parkın, özellikle de Ayhatun Parkı’nda yeni bir düzenleme yapılması gerektiğini belirterek, belediyeden oturma banklarının sayısının arttırılmasını, çim ve ara yol çalışması yapılmasını, buradaki voleybol sahasının da beton olan zeminin değiştirilmesini istiyor. Gençler parka spor aletleri konulmasını, oturma bankı sayısının da arttırılmasını da talep ediyor.

ZEMİN DEĞİŞTİRİLSİN

Gençler, “Parkımızda  spor aletleri de olmalı. Yakınlardaki bir parkta spor aletleri var, ama burada da olursa seviniriz. Voleybol sahasının zemini beton. Sakatlanmalara neden oluyor. Zemin değiştirilsin, çim ya da suni çim yapılsın. Başkan Kazım Kurt'un konuya duyarlı olacağını düşünüyoruz. Düzenleme yapılırsa memnun olacağız. Buna gençler olarak ihtiyacımız var ” dediler. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı