istanbul escort
HABER AKIŞI

Park yenileniyor

 Tarih: 23-04-2018 04:00:00

Bayırköy Belde Belediyesi parkı, yeni görünümüne kavuşmaya hazırlanıyor. Park çalışmalarını yerinde inceleyen Bilecik’in Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, yetkililerden bilgi aldı. İncelemeler sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Yaman, “Belediye parkımız yeni bir görünüme kavuşmaya hazırlanıyor. Belediye parkının uzun yıllardır aynı görüntüye sahip ve zamanla deforme oldu, parkın kenarlarındaki kullanılamayan alanların parka kazandırılması amacıyla, bu bölümde daha ferah ,oturma alanlarının daha nezih ,halkımızın kullanımına uygun, güzel bir peyzaj çalışmasına başladık. Hafriyat çalışmaları başlayan alanda gerçekleştirilecek çalışma ile yetişkin ağaçlara dokunulmadan, yeşil alanlar, peyzaj çalışması, bitkilendirme, çiçeklendirme ve havuz çalışması gerçekleştireceğiz” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Recep Tayyip Erdoğan, "Eskişehir, 31 Mart'ta şeh..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı