HABER AKIŞI

PARA...PARA...PARA...

 Tarih: 29-12-2017 04:00:00
Bir tarafta sezonun ikinci yarısı için arayışlarını sürdüren Eskişehirspor yönetimi diğer yandan para kaynağı araştırıyor.  Başkan Halil Ünal ve ekibi 2018 yılına zor şartlarda girecekler. Takımın Antalya’da gerçekleştirmeyi planladığı sezonun ikinci yarısı için kamp çalışmaları start alacak ama diğer yandan oyuncular paralarını almak için adeta sıraya girdiler. 12 futbolcu arasında en çok alacağı olan isim 342 bin Euro ile Ganalı yıldız Jerry Akaminko liste başında. 3 Ocak tarihinde Akaminko ile birlikte kaleci Kayacan Erdoğan 525 bin TL, Kaan Kanak 1 milyon 30 bin TL, geçtiğimiz günlerde ödemesi yapılan Hasan Hüseyin Acar’ın 71 bin TL’lik alacakları nedeniyle Başkan Ünal şimdi öncelikli bu isimlerin sorununu çözecek. Bu isimlerden Enes Can Akgün’ün Antalya kampına dahil olmayacağı ancak 4 Ocak tarihinde 33 bin 500 TL’lik alacağının var olduğu biliniyor.  Hürriyet, Gökhan Siverek, Erkan Zengin, Uğur İnceman, Muhammet Serdar Yazıcı, Bruno Mezenga ve son olarak 10 Ocak’ta Dorukhan Toköz’e yapılması planlanan ödemelerin ardından aynı kadronun 2017-2018 sezonunu tamamlanması bekleniyor. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı