istanbul escort
HABER AKIŞI

Palmiyeler bakıma alındı

 Tarih: 14-11-2018 12:21:26
Büyükşehir Belediyesi, 19 yıldır yaz aylarında Köprübaşı, Kentpark ve Bilim Sanat ve Kültür Parkı’na konulan sıcak iklim ağacı olan 47 palmiye, havaların soğumasıyla Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı seralarına taşıdı.

Eskişehir'de, yaz aylarında kentin en işlek merkezlerinden biri olan Köprübaşı'nı süsleyen palmiyeler, uzun yıllardır devam eden geleneksel kış göçü için yerlerinden alınarak, bakımlarının gerçekleştirileceği seralara götürüldü.

 Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz ve sıcak iklim koşullarında yetişen palmiyeleri Haziran ayında büyük saksılarda yerleştirildikleri Köprübaşı’ndaki yerlerinden büyük bir özenle Bobcat ile alınarak traktörlere yüklendi. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri Köprübaşı’nda 16 olmak üzere, Kentpark ve Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda bulunan toplam 47 palmiyeyi sabitlendikleri yerlerinden alındılar.

  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı