istanbul escort
HABER AKIŞI

Palmiyeler bakıma alındı

 Tarih: 14-11-2018 12:21:26
Büyükşehir Belediyesi, 19 yıldır yaz aylarında Köprübaşı, Kentpark ve Bilim Sanat ve Kültür Parkı’na konulan sıcak iklim ağacı olan 47 palmiye, havaların soğumasıyla Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı seralarına taşıdı.

Eskişehir'de, yaz aylarında kentin en işlek merkezlerinden biri olan Köprübaşı'nı süsleyen palmiyeler, uzun yıllardır devam eden geleneksel kış göçü için yerlerinden alınarak, bakımlarının gerçekleştirileceği seralara götürüldü.

 Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz ve sıcak iklim koşullarında yetişen palmiyeleri Haziran ayında büyük saksılarda yerleştirildikleri Köprübaşı’ndaki yerlerinden büyük bir özenle Bobcat ile alınarak traktörlere yüklendi. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri Köprübaşı’nda 16 olmak üzere, Kentpark ve Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda bulunan toplam 47 palmiyeyi sabitlendikleri yerlerinden alındılar.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı