istanbul escort
HABER AKIŞI

Özel Ümit üzerindeki tedbir kararı kalktı

 Tarih: 19-04-2018 04:00:00
Özel Ümit Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Abdurrahman Akçay TMSF'nin atanmasına dair kararın tüm sonuçları İle birlikte ortadan kaldırılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Akçay kararın kaldırıldığını belirterek; “Başta Eskişehir halkımız olmak üzere bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkürlerimizi sunar, aynı kalitede sağlık hizmeti vermeye devam edeceğimizi siz değerli kamuoyuyla paylaşmak isteriz" dedi. Dr. Akçay  Geçtiğimiz yıl mayıs ayında Eskişehir 2. Sulh Ceza Hakimliği’nin18.05.2017 tarih ve 2017/2442 D. İş sayılı günü karar ile bir kısım hissedarımız hakkında bir soruşturma yürütülmekte olduğu ve soruşturma tamamlanıncaya kadar, bu ortaklarımızın sahibi bulunduğu paylarım temsil ve yönetimi konusunda, 674 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 19/2 maddesi gereğince, TMSF görevlendirildiğini hatırlatarak bu konuda Türk Adaletine duydukları güveni ifade ettiklerini söyledi. Dr. Akçay özetle şunları söyledi; “Bugün geldiğimiz noktada, Türk adaletine duyduğumuz güvenin tecellisi olarak, Eskişehir 2. Sulh Ceza Hakimliği’nin 2018/2019 D. İş sayılı dosyasında verilen 30.03.2018 tarihli kararı paylaşmak için bu duyurumuzu yayınlıyoruz. Bu kararda, Eskişehir 2. Sulh Ceza Hakimliği’nin18.05.2017 tarih ve 2017/2442 D. İş sayılı kararı ile 50 hissedarlı şirketimizin 14 hissedarının yaklaşık %24 oranında ki sahibi bulunduğu payların temsil ve yönetimi için TMSF’nin atanmasına dair kararın tüm sonuçları ile birlikte ortadan kaldırılmasına hükmedilmiştir. Bu karar uyarınca Şirketimiz hakkında hiçbir tedbir kararı kalmamıştır. Anılan yeni kararı sizlerle paylaşırken, bu vesileyle siz değerli hemşerilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Zira andığımız süreçte siz değerli hemşerilerimizin hastanelerimize göstermiş olduğunuz ilgi sayesinde hizmetlerimiz devam edebilmiştir. Başta Eskişehir halkımız olmak üzere bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkürlerimizi sunar, aynı kalitede sağlık hizmeti vermeye devam edeceğimizi siz değerli kamu oyuyla paylaşmak isteriz."

  GÜNDEM HABERLERİ
ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Recep Tayyip Erdoğan, "Eskişehir, 31 Mart'ta şeh..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı