HABER AKIŞI

Otomobilcilerden Vali’ye ziyaret

 Tarih: 09-02-2018 03:48:00  -   Güncelleme: 09-02-2018 09:50:33
Vali Özdemir Çakacak, Türkiye Otomobil Sporları Federasyon Başkan Yardımcısı Onur Sürmeli’yi, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Eskişehir İl Temsilcisi Nevzat Aslan’ı, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ender Banaz’ı ve ulusal ve uluslararası alanda Ralli Şampiyonlarında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden başarılı sporcu Buğra Banaz’ı makamında kabul etti. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, Eskişehir’in ve ülkemizin en iyi şekilde tanıtılmasına katkı sunan herkese teşekkür etti. Son zamanlarda motor sporlarına artan ilginin giderek yaygınlaştığını belirten Vali Çakacak, bu alanda mücadele veren sporcuları canı gönülden kutladı.  Ender Banaz ve ekip Vali Çakacak’a günün anlam ve önemini içeren bir yarış otomobili maketi hediye ettiler. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı