istanbul escort
HABER AKIŞI

Otogar’da dönüş yoğunluğu

 Tarih: 09-06-2019 04:00:00
Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde 9 günlük bayram tatilinin tamamlanmasıyla dönüş yapanlar nedeniyle yoğunluk yaşanıyor.

Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olarak açıklanması ile birlikte vatandaşlar uzun tatil sürecini değerlendirmek için yollara düştü. Bayram tatilinin sona ermesine saatler kala otogarda yine bir yoğunluk yaşanmaya başladı. Memleketlerine giderek uzun tatili fırsata çevirmek isteyen vatandaşlar, dün sabah saatlerinden itibaren dönüş için yola çıkmaya başladı. Ramazan ayının son günlerinde Eskişehir’e gelen vatandaşlar dönüş için Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne akın etmeye başladı. Bayram tatili için Eskişehir’e gelen vatandaşların pek çoğunun dönüş biletlerini de çok önceden aldığı öğrenildi. Yoğunluktan memnun olduklarını dile getiren otobüs firma yetkilileri, Eskişehir’den çıkışlar konusunda bir sıkıntı olmadığını dönüş yolunda olanlarında bugün akşam saatlerine kadar Eskişehir otogarında bir yoğunluk oluşturabileceğini ifade ediyorlar.  Bu arada firma yetkilileri son yıllarda Eskişehir’den tatile gidenlerin yoğunluğu kadar şehir dışından Eskişehir’e tatil için gelenlerinde ciddi rakamlara ulaştığının altını çiziyorlar. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı