HABER AKIŞI

Otobüs kavgası

 Tarih: 16-01-2018 04:00:00
Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’na 40 adet otobüs alım kredi tartışması damga vurdu.

40 adet otobüs alımı için 20 milyon TL kredi yetkisi talebi Plan Bütçe Komisyonu’ndan oy çokluğu ile reddedilerek meclise getirilmesi tartışma yarattı. AK Parti Grubu, “190 adet otobüs ulaşım için 300 milyon liralık yetki verildi. Otobüsler otoparklarda beklerken 40 otobüs daha gerekli görülmemiştir” dedi. Başkan Yılmaz Büyükerşen de duruma tepki gösterirken yapılan oylama ile yetki talebi oy çokluğuyla reddedildi. Büyükerşen de kararı veto etti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı