istanbul escort
HABER AKIŞI

Osmaneli'de hal heyecanı

 Tarih: 23-07-2018 03:59:00

Osmaneli ilçe Belediye Başkanı Münür Şahin, 37 bin metrekare alanda kurdukları hal tamamlandığında hem Bilecik’in hem de bölge ürünlerinin daha da değer kazanacağını söyledi. Şahin, yaptığı açıklamada, İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nin önemli oranda karpuz ihtiyacını karşılayan ilçede açılacak sebze ve meyve halinin üreticinin pazarlama sorununu büyük ölçüde azaltacağını kaydetti. "İnşaat aşamasındaki hal tamamlandığında hem Bilecik’in hem de bölgemizin ürünleri daha da değer kazanacak." ifadesini kullanan Şahin, şöyle devam etti: "Burası merkezimiz olacak. Bilecik'te bakanlık onaylı tek hal. Bilecik'te yetişen tüm ürünler alıcılar tarafından burada pazarlanacak. Burada paketleme tesisi ve soğuk hava deposu da olacak. Günübirlik alıcılarımız için dükkanlarımız var. Yaklaşık 100 alıcının olduğu hal. 12 ay boyunca buranın ihtiyacını karşılayacak." Şahin, halin tam anlamıyla iki ay sonra faaliyete geçeceğini de sözlerine ekledi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı