istanbul escort
HABER AKIŞI

Örnek isimlere tören

 Tarih: 20-09-2018 04:00:00

Mesleğinde örnek olan esnaf ve sanatkârlara,  Eskişehir’in ahisine, kalfasına, çırağına Şed Kuşatma ve giydirme töreni yapıldı. Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Ticaret Borsası’nın belirlediği Borsa üyesi kadın ahilere  ve erkek Ahilere Şed giydirerek plaket verdi. Özellikle Kadın Girişimci de olan ETB’nin üyesi Kadın ahilere, Kadın girişimcilerdeki ve borsadaki hizmetleri için TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve kendi adına teşekkür edip başarılarının devamını diledi. Yapılan törende Rukizan Sızanlı, Yasemin Tarcan, Efrail Ulukan, Necati Nayir, Hüsamettin Sarı yılın ahisi seçildi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı