HABER AKIŞI

Örnek isimlere tören

 Tarih: 20-09-2018 04:00:00

Mesleğinde örnek olan esnaf ve sanatkârlara,  Eskişehir’in ahisine, kalfasına, çırağına Şed Kuşatma ve giydirme töreni yapıldı. Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Ticaret Borsası’nın belirlediği Borsa üyesi kadın ahilere  ve erkek Ahilere Şed giydirerek plaket verdi. Özellikle Kadın Girişimci de olan ETB’nin üyesi Kadın ahilere, Kadın girişimcilerdeki ve borsadaki hizmetleri için TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve kendi adına teşekkür edip başarılarının devamını diledi. Yapılan törende Rukizan Sızanlı, Yasemin Tarcan, Efrail Ulukan, Necati Nayir, Hüsamettin Sarı yılın ahisi seçildi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı