HABER AKIŞI

Örnek aldılar

 Tarih: 03-11-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediyesi’ni ziyaret eden Nilüfer Belediyesi yetkilileri, Başkan Ataç’ın örnek proje ve çalışmalarını yerinde inceledi. Son olarak Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Özel, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Selçuk Şahin, Fen İşleri Müdürü Şirin Biçer ve beraberindekilerden oluşan heyet Tepebaşı Belediyesi’ni ziyaret ederek Yaşam Köyü’nü yerinde gördü. Yaşam Köyü’nde hizmete sunulan merkezleri gezerek Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Mehtap Yıldız’dan bilgiler alan konuk heyet daha sonra Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı da makamında ziyaret etti. Burada konuk heyet ve Başkan Ataç belediyecilik çalışmaları üzerine sohbet ederek bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Ataç’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Özel, “Nilüfer Belediye Başkanımız Turgay Erdem’in sevgi ve selamlarını iletiyoruz. Bugün Ahmet Ataç Başkanımızın yaptığı örnek çalışmaları, Bursa Nilüfer’den duyarak bilgi sahibi olmuştuk ve özellikle Alzheimer Konuk Evi hakkında ziyaret etmek istedik. Kendisini örnek çalışma ve projelerinden dolayı tebrik ediyoruz ve bu güzel projeleri Nilüfer’de uygulamak istiyoruz” ifadelerini kullandı. Nilüfer heyetini ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu kaydeden Başkan Ataç ise “Türkiye’deki ilçe belediyelerden bize en yakın olanlardan birisi Nilüfer Belediyesi. Çok sevgili arkadaşlarımızı ağırlamaktan dolayı da mutluyum. Nilüfer Belediyemiz de sosyal projeler yapmayı çok seviyor. İki belediye arasında güçlü bir diyalog var ve en kısa zamanda ben de kendilerine bir ziyarette bulunacağım. Tepebaşı Belediyemizin sosyal projeler konusunda çok ciddi bir birikimi var. Bu birikimi paylaşmaktan dolayı da memnunuz” ifadelerini kullandı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı