HABER AKIŞI

Ordumuzun yanındayız

 Tarih: 12-02-2018 04:00:00

Haftalık Pazar toplantısında konuşan Dölekçekiç, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün peşindeyiz. ABD desteği ile Irak ve Suriye’de bir terör koridoru oluşturulmakta. Cumhuriyetimizin bekası için vatanın bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan saldırılara karşı ordumuza destek çıkıyoruz. Bu operasyon başlangıçtır devam edecektir. Çünkü buna mecburuz oradaki toprakları terör örgütlerinden temizlemek zorundayız” diye konuştu. (Kaan Özcan)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı