istanbul escort

HABER AKIŞI

Önceliğimiz ceza değil

 Tarih: 07-08-2019 04:00:00

Özel Ümit Hastaneleri ve Carbon Medya işbirliği ile gerçekleştirilen “Kadın Buluşmaları Çocukluğumdan Çocuğuma” etkinliği gerçekleştirildi.

 OYUNCU ANNE ANLATTI

Çok sayıda anne adayının ve annenin katıldığı buluşmada; Çocuk edebiyatı alanında yazdığı kitaplar ile ilgi çeken ve sosyal medyada 1 milyondan fazla takipçisi bulunan “Oyuncu Anne” olarak bilinen Yazar Şermin Yaşar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Büşra Filiz Genç, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Bekir Oksay, Psikolog Psk. Seda Gün Namal deneyimlerini ve bilgilerini katılımcılarla paylaştı. Oyuncu Anne Şermin Yaşar Çocuklarla Kaliteli Vakit Geçirmek konusunda bilgi deneyimlerini paylaştı.

TERCİHE YÖNLENDİRMELİYİZ

Çocuklarda ödül ve ceza konusunda ailelerin yaptığı yanlışlardan söz eden Psikolog Seda Gün Namal, “Çocuk anne ve babanın sözünü dinlemediği zaman önceliğimiz ceza olmamalı, sınırlamalar getirmek daha doğru olacaktır. Sınır koymadan önce kısa ve detaylı olmayan bir açıklama yeterlidir, 2,3 kez seslenmek yeterlidir, seçim yöntemi ile çocuğa seçim yaptırabiliriz. Örneğin; ‘Eğer şimdi yatağına gitmemeyi tercih edersen, yarın televizyon izlememeyi de tercih edersin’ diyebiliriz”  ifadelerini kullandı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Söz verdik yapıyoruz Söz verdik yapıyoruz 31 Mart 2019 seçimlerinde ikinci kez göreve yeniden seçilen Odunpazarı Belediye ..
Kiralık dönemi bitecek Kiralık dönemi bitecek Kiralık araçları bitirmeyi amaçlayan Odunpazarı Belediyesi, 16 yeni çöp kamyonla..
Günay Paris’te konuştu Günay Paris’te konuştu AK Parti Eskişehir Milletvekili ve AKPM Üyesi Prof. Dr. Emine Nur Günay, AKPM So..
5 yıl uyumlu çalışacağız 5 yıl uyumlu çalışacağız Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı bölgesinde ilk kez göreve seç..
HABER ARŞİVİ
Yukarı