istanbul escort
HABER AKIŞI

Önceliğimiz ceza değil

 Tarih: 07-08-2019 04:00:00

Özel Ümit Hastaneleri ve Carbon Medya işbirliği ile gerçekleştirilen “Kadın Buluşmaları Çocukluğumdan Çocuğuma” etkinliği gerçekleştirildi.

 OYUNCU ANNE ANLATTI

Çok sayıda anne adayının ve annenin katıldığı buluşmada; Çocuk edebiyatı alanında yazdığı kitaplar ile ilgi çeken ve sosyal medyada 1 milyondan fazla takipçisi bulunan “Oyuncu Anne” olarak bilinen Yazar Şermin Yaşar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Büşra Filiz Genç, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Bekir Oksay, Psikolog Psk. Seda Gün Namal deneyimlerini ve bilgilerini katılımcılarla paylaştı. Oyuncu Anne Şermin Yaşar Çocuklarla Kaliteli Vakit Geçirmek konusunda bilgi deneyimlerini paylaştı.

TERCİHE YÖNLENDİRMELİYİZ

Çocuklarda ödül ve ceza konusunda ailelerin yaptığı yanlışlardan söz eden Psikolog Seda Gün Namal, “Çocuk anne ve babanın sözünü dinlemediği zaman önceliğimiz ceza olmamalı, sınırlamalar getirmek daha doğru olacaktır. Sınır koymadan önce kısa ve detaylı olmayan bir açıklama yeterlidir, 2,3 kez seslenmek yeterlidir, seçim yöntemi ile çocuğa seçim yaptırabiliriz. Örneğin; ‘Eğer şimdi yatağına gitmemeyi tercih edersen, yarın televizyon izlememeyi de tercih edersin’ diyebiliriz”  ifadelerini kullandı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Ayak basmadık yer kalmayacak Ayak basmadık yer kalmayacak AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’EİYAP ve Köy Köy Eskişehir’’ ..
Orman Bölge isyan etti Orman Bölge isyan etti Orman Bölge Müdürlüğü Seyitgazi’de yaşanan orman yangını nedeniyle sosyal medyad..
Konut satışları resmen çakıldı Konut satışları resmen çakıldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir'..
15 milyonluk şeffaf ihale 15 milyonluk şeffaf ihale Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayıhan Sokak No:1 adr..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı