HABER AKIŞI

Omuz omuza çalışırız

 Tarih: 26-05-2018 04:00:00
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Alpu’da bulunan ve kırsalda çıkan yangınlara erken müdahale edebilen İlçe İtfaiye Grubu için yeni hizmet binasını açtı.

Her yıl birçok yangına müdahale ederek onlarca hayat kurtaran, ayrıca başta öğrenciler olmak üzere binlerce kişiye yangın söndürme ve tatbikat eğitimleri veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, kırsalda çıkan yangınlara daha hızlı müdahale edebilmek için ilçelerde hizmet binalarını yeniliyor. Daha önce Alpu Belediyesi’ne ait 1 oda ve 1 araçlık kapalı alanda hizmet veren Büyükşehir Belediyesi İlçe İtfaiye Grubu, yeni grup hizmet binasında daha modern bir görünüm ile çalışmalarına devam edecek.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı