istanbul escort
HABER AKIŞI

Okullara sıkı takip

 Tarih: 19-09-2018 04:00:00
Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 Güvenli Eğitim Koordinasyon Görevlisi öğrencileri koruyacak.

2018-2019 eğitim-öğretim yılında; eğitim çağındaki çocukların özellikle başta uyuşturucu maddeler olmak üzere, terör kaynaklı ideolojik faaliyetler ile her türlü zararlı faktörlerden uzak tutulması, eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürebilmesi, okullar ve çevresinin güvenli hale getirilmesi amacıyla Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çalışma başlatıldı. Bu kapsamda il merkezinde bulunan 247 okul ve çevresinde ekipler görevlendirildi. Okulların sabah, öğle ve akşam giriş çıkış saatlerinde trafik, genel asayiş ve benzeri konularda görev yapmak üzere ve okullarda yaşanabilecek olayları önlemek amacıyla 6'sı sabit olmak üzere 758 Güvenli Eğitim Koordinasyon Görevlisi ile görev yapılacak. Görevliler, okul çevresinde okul ile ilişiği bulunmayan şahıslar, her türlü kamuya açık alanlar, öğrencileri olumsuz etkileyen veya tehdit eden işyerleri, seyyar satıcılar ile dilencilik yapan şahıslar, öğrencilere tek dal veya paket sigara satışı yapan şahıs veya işyerleri hakkında mevzuatlar çerçevesinde gerekli işlemleri yapacak. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı