HABER AKIŞI

OHAL tepkisi

 Tarih: 20-01-2018 04:00:00

TBMM’de Genel Kurulunda OHAL’in 6’ncı kez 3 ay daha uzatılması görüşüldü ve karara bağlandı. CHP Grubu adına konuşan Cemal Okan Yüksel; “1.5 ay sürecekti, 1.5 yılı geçti. Hükümet veremeyeceği hesaplar olduğu için OHAL’in arkasına saklanıyor” dedi. Yüksel; “2012’de Devlet Bahçeli, OHAL ilan edilmesini istemişti. O zaman; ‘OHAL teröre teslim olmaktır, OHAL acziyettir, OHAL terör diliyle konuşmaktır’ diyerek reddetmiştiniz. Şimdi ise Türkiye, tam bir buçuk yıldır OHAL’le idare ediliyor” diye konuştu. (Kaan ÖZCAN)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı