HABER AKIŞI

Öğrencilerle bir arada

 Tarih: 29-01-2018 04:00:00

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, "Eğitim Kampı" kapsamında okulda çalışmalarını sürdüren Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi öğrencilerini ziyaret etti. Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesinde oluşturulan plan dahilinde 11'inci sınıflardan 13, 12'nci sınıflardan ise 78 öğrenci yarıyıl tatilinde hafta içi sabah 8.30 ile akşam 20.00 saatleri arasında, “Çalışmak Önceliğimiz, Başarmak Geleceğimizdir” sloganıyla düzenlenen “Eğitim Kampı” çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, öğrencilerin eksiklerini tamamlamak ve eğitim seviyelerini yükseltmek için düzenlenen Eğitim Kampına katılmalarından son derece memnun olduklarını ifade etti. Durmuş, "Bu yıl üniversite sınavına girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bu kampı düzenleyen Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Müdürümüz Fadıl Ağdağ’a ve fedakarlık gösteren tüm öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum" dedi. Okul Müdürü Fadıl Ağdağ ise, öğrencilerin daha başarılı olmalarına katkı sağlamak için eğitim kampını planladıklarını, öğrencilerin gündüz saatlerinde derslerini çalıştıktan sonra akşam da sinema ve müzik etkinlikleriyle vakit geçirdiklerini ve böylece daha iyi motive olduklarını belirtti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı